Home > Dovanos > Pirmasis jūsų vaiko dviratis: koks jis turėtų būti?

Pirmasis jūsų vaiko dviratis: koks jis turėtų būti?

pirmasis dviratis

Anot statistikos, vidutinis gyventojas per savo gyvenimą pakeičia 5 – 6 dviračius, jei vykdoma profesionali dviratininko veikla, savaime suprantama šių transporto priemonių pakeičiama ir daugiau. Tačiau bene daugiausiai dėmesio dviračiui pasirinkimui yra skiriama tuomet, kai perkamas pirmais dviratis gyvenime. Žinoma, dažniausiai tai būna tas atvejis, kai tėveliai sprendžia klausimą, kokį pirmą dviratuką reikėtų nupirkti savo vos trijų metų sulaukusiai atžalai. Ir iš tiesų, koks gi turėtų būti tas dviratukas? Kokius lūkesčius jis turėtų pateisinti?

Skubame pateikti keletą patarimų.

Visų pirma, verta akcentuoti, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl sprendžiančiųjų klausimų, koks turėtų būti pirmasis vaiko dviratukas gyvenime, dėmesį turėtų patraukti balansiniai dviratukai vaikams. Visiems tėveliams verta įsiminti, kad balansiniu dviratuku vaikučiui bus kur kas paprasčiau važiuoti nei įprastu. Ne paslaptis ir tai, kad pirmieji važiavimai šia transporto priemone neretai būna lydimi ne tik gardaus juoko bei džiugių emocijų, bet ir nukritimų, virsmų. Taigi, belieka tik pridurti, kad balansiniai dviratukai vaikams yra vertinami kaip kur kas saugesnė transporto priemonė.

Tačiau ir tai dar ne viskas – paprastai ant prekyboje esančių dviratukų galima rasti informaciją, kokio amžiaus bei svorio vaikams jie yra skirti. Taigi, nepamirškite atkreipti dėmesį ir į tai.
Taip pat svarbu įvertinti, ar priemonė turi visus Europos Sąjungos keliamus saugumo reikalavimus.

Geriausia, kai pirmąjį vaiko dviratuką perka ne kas kitas, jo tėveliai. Kaip žinia, dviratukas – ypač svarbus daiktas, mažylis praleis daug laiko važinėdamas juo. Tad labai svarbu, kad ši priemonė tiktų idealia. Ir kas kitas geriau žinos, kas labiausiai tinka vaikui, jei ne jo tėvai?

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad pirkdami pirmąjį dviratuką vaikui, nepamirštumėte ir labai atsakingai apsvarstyti, ar š šia transporto priemone naudosis ir jaunesni jūsų vaikai? Jeigu taip, tokiu atveju reikėtų nepagailėti kuo didesnės pinigų sumos ir investuoti į ypač brangų, aukštos kokybės dviratuką, tokį kurio tikrai pakaktų ir broliukui arba sesutei.

Pirmasis dviratukas vaiko atmintyje gali išlikti visą gyvenimą. Tad užtikrinkite kuo geresnį važiavimo juo patirtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *