Home > Grožiui > Kokias klaidas vyrai daro pirkdami avalynę?

Kokias klaidas vyrai daro pirkdami avalynę?

vyriska-avalyne

Nors atrodo, kad vyrams apsipirkimo procesas visuomet yra paprastesnis nei moterims, atnaujindami savo garderobą, jie taip pat neišvengia kai kurių klaidų. Tai ypač pasakytina apie naujos avalynės įsigijimą – jei suklysite pirkdami batus, tai prisiminsite kiekviename žingsnyje. Išskyrėme dažniausiai vyrų daromas klaidas – pasitikrinkite, ar patys jų nekartojate.

Per mažai dėmesio skiriama dydžio pasirinkimui

Nors atrodytų pakankamai keista, tačiau būtent renkantis dydį, dažniausiai neišvengiama klaidų. Pastaruoju metu vis labiau populiaru tapo pirkti avalynę internetu – toks apsipirkimo būdas iš tiesų yra labai patogus, tačiau jei nesinori apsirikti, dydžio pasirinkimui reikėtų skirti daugiau dėmesio. Net ir tuomet, jei ilgus metus renkatės tokio paties dydžio batus, tai dar nereiškia, jog taip pat turėtumėte elgtis ir įsigydami naują avalynę. Ypač tuomet, jei nutarėte išbandyti naują prekinį ženklą ar nematytą modelį.
Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų akiratyje būtų vyriškos basutės, ar bet kokie kiti batai, pirmiausia turėtumėte išsimatuoti abi savo pėdas ir tuomet patikrinti, kokį avalynės dydį rekomenduoja rinktis atitinkami gamintojai. Atkreipkite dėmesį ir į tai, jog pėdą reikėtų matuoti su tokio storumo kojinėmis, kokias ir ketinate avėti – taip pavyks išvengti bet kokių klaidų.

Perkama impulsyviai

Toks apsipirkinėjimas dažniausiai būdingas moterims, tačiau vyrai taip pat neišvengia skubotų pirkinių. Ypač tuomet, jei patikę batai yra parduodami su solidžia nuolaida ar ypatingai žavus pasirodo jų dizainas. Visgi, kad ir kaip susižavėsite viena ar kita batų pora, turėtumėte šiek tiek sustoti ir atidžiau ją panagrinėti. Palyginkite skirtingų parduotuvių kainų pasiūlymus, atkreipkite dėmesį į gamybos medžiagą ir jos suteikiamus privalumus bei pagalvokite, prie kokių garderobo detalių naująją avalynę galėsite priderinti. Nors tokiam procesui teks paskirti daugiau laiko, galutinis sprendimas Jūsų tikrai neapvils.

Visuomet įsigyjama tik juoda avalynė

Taip, niekas nesuabejotų, jog juodos spalvos vyriška avalynė yra itin lengvai derinama ir tinka praktiškai prie bet kokio įvaizdžio, tačiau ar tikrai visuomet norite rinktis tik patį saugiausią variantą? Niekuomet nesuklysite, jeigu bent kartais paeksperimentuosite su ryškesnėmis spalvomis ar įdomiais raštais – tokia avalynė Jūsų stiliui suteiks daugiau gyvybingumo. Plačią vyriškų batų įvairovę atrasite Pigu.lt el. parduotuvėje.
Išvengę visų šių klaidų, ir patogią, ir stilingą avalynę išsirinksite gerokai paprasčiau. Dabar vyriškų batų pasirinkimas toks platus, jog nebereikia ieškoti kompromisų – svarbiausia, kad šiems pirkiniams paskirtumėte pakankamai brangaus savo laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *