Home > Namams > Namų tvarkymas: kokias priemones verta įsigyti?

Namų tvarkymas: kokias priemones verta įsigyti?

Pavasaris yra puikaus metas išsivalyti namus. Kaip paversti šią pareigą malonumu? Kokį produktą pasirinkti, kuris ne tik rūpinsis mūsų rankomis ir nuvalys paviršius, bus efektyvus ir ekonomiškas, bet ir bus draugiškas aplinkai.

Dauguma žmonių yra įpratę naudoti tradicinius cheminius ploviklius. Tačiau turėtumėte žinoti, kad tokio tipo preparatai gali turėti neigiamos įtakos mūsų sveikatai. Jie dažnai dirgina rankas, oda gali parausti, degti ir niežėti. Kai kurie plovikliai taip pat neigiamai veikia išvalytus paviršius, kurie tampa subraižyti ar pažeisti. Buitinių ploviklių cheminės medžiagos taip pat daro neigiamą poveikį aplinkai. Kartu su nuotekomis jos patenka į upes ir ežerus, o jų didelė koncentracija trikdo juose vykstančius natūralius procesus.

Norėdami, kad jūsų namai būtų švarūs natūraliu būdu, o jūsų rankos švelnios, pasirinkimas gali būti raypath produktai. Valymo medžiagos su nano sidabru sukuria ekologišką ir ekonomišką valymo sistemą, skirtos naudoti tik su švariu vandeniu ir nenaudojant cheminių valymo priemonių. Visus namus galite įsivallyti tik su šaltu vandeniu, vandens temperatūra neturi įtakos jų veiksmingumui. Nanosilveris pasižymi dezinfekuojančiomis savybėmis, slopina mikroorganizmų, pelėsių ir grybelių dauginimąsi.

Namų valymo rinkinyje yra visi reikalingi produktai, kad namai būtų tvarkingi ir švarūs. Raypath šluostėmis išvalo visus nešvarius paviršius: visų rūšių grindis, plyteles, sienas, tapetus, stiklą, veidrodžius ir kt. Virtuvės ir vonios įrangą: kriauklę, praustuvą, vonią, buitinę techniką, elektroniką ir kompiuterinę įranga, Nėra daiktų nuo kurių nebūtų pašalinami nešvarumai su šiomis šluostėmis.

Naudojant raypath valymas yra 50–70% greitesnis ir lengvesnis nei naudojant tradicinį metodą. Be to, valomas paviršius lėčiau vėl apdulkėja, nes valymo pirštinės turi antistatinį poveikį, todėl valymas yra efektyvesnis ir rečiau reikalingas. Tokiu būdu sutaupytą laiką ir energiją galima skirti įdomesnei veiklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *