Home > Namams > Kaip sukurti jaukumą namuose?

Kaip sukurti jaukumą namuose?

Tradiciniai kilimai šiuolaikiniame interjero dizaine vaidina daug mažesnį vaidmenį nei anksčiau. Tai ypač pasakytina apie šiuolaikinės architektūros mėgėjus – atsisakyti bet kokio išorinio komforto ir minimalistinio vaizdo efekto.

Deja, deja daugeliui namų jaukumas asocijuojasi su gražiu, šiltų, švelnių atspalvių kilimu. Galimybės kūrybiškumui čia yra neribotos, o kiekvienas iš šių interjero elementų suteikia erdvei jaukumo ir sukuria svetingumo akcentą jūsų namuose, nesvarbu, ar tai būtų klasikinis, ar modernaus dizaino kilimas. Kiekviename kambaryje galite pritaikyti kilimą, kuris suteiks individualumo ir komforto. Štai keletas idėjų kaip kilimų pagalba sukuriamas jaukus namų interjeras.

Svetainė yra vieta, kurią norime parodyti svečiams ir kur praleidžiame nepamirštamas bei malonias valandas su draugais ir šeima. Kruopščiai svarstome čia tinkamo apšvietimo sukūrimą, meninio skonio baldų ir dekoracijų išdėstymą. Taip pat namams sukuriamas jaukumas užuolaidos pagalba. Pridedant svetainės kilimą reikia atsižvelgti į 2 dalykus: geometriją ir spalvą. Kas svarbiau?

Apvalūs kilimai interjere

Svarbu ne tik grindų plokščių ar plytelių spalva, bet ir konkrečiai patalpai parinkti tekstilės aksesuarai. Todėl kilimai šiuo atveju įgauna ypatingą reikšmę. Jų forma, spalva ir faktūra lemia interjero nuotaiką ir atmosferą. Pastaruoju metu itin madingos tapo apvalios ir ovalios formos, skirtos šiuolaikiškam interjerui, išdėstytam tiek klasikine, tiek modernia, pramonine ir eklektiška estetika.

  • Labai svarbus namo dekoravimo momentas yra kambarių spalvų schema. Jei

tai yra ryškios spalvos, pridedame paprasto dizaino kilimą, kurio spalvos yra nepriekaištingos, kad jos nesikirstų.

  • Švelnesni atspalviai yra geras būdas naudoti baltą, juodą ar smėlio spalvą,

kurios yra rafinuotumo ir paprastumo įkūnijimas.

  • Jei jūsų kambarys dekoruotas vientisomis spalvomis, pvz., baltos ar kreminės

spalvos, ir norite, kad jis atrodytų ne toks kuklus ir paprastas, pridėkite ryškų apvalų kilimą, kuris gali derėti su kitais ryškiaspalviais objektais, pavyzdžiui, vazomis, pagalvėmis ir kt.

  • Įvairiaspalvė kilimų apdaila gali sukurti jaudinantį akcentą su juodais odiniais baldais, pavyzdžiui, padėsianti sukurti 80-ųjų stilių.

Apvalūs kilimai svetainėje gali vizualiai padidinti erdvę arba ją sumažinti, suteikdami nepakartojamą atmosferą. Be to, šiandien rinkoje yra daug skirtingų tekstūrų modelių. Priklausomai nuo individualių pageidavimų, galite išsirinkti visiškai lygų, ilgo ar vidutinio plauko kilimą

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *