Home > Namams > Kaip pasirinkti kėdę žaidimams kompiuteriu?

Kaip pasirinkti kėdę žaidimams kompiuteriu?

Kiekvienas žmogus siekia maksimalaus komforto. Todėl su žaidimų kėdės pasirinkimu anksčiau ar vėliau susiduria kiekvienas daug laiko prie kompiuterio praleidžiantis žaidėjas. Žinoma, galite sėdėti ir ant paprastos taburetės, tačiau tokiu atveju Jums suteikiama netaisyklinga laikysena ir kitos sveikatos problemos, susijusios su netaisyklinga kūno padėtimi. Kitas variantas – vaizdą iš kompiuterio rodyti dideliame televizoriuje, pasiimti belaidį žaidimų pultą ir patogiai įsitaisyti ant sofos, tačiau tai netinka tiems, kurie mėgsta žaidimų žanrus, kurie nėra tinkami valdyti žaidimų pulteliu,

Taigi, jei nuspręsite savo mėgstamus žaidimus padaryti patogesniais ir galiausiai įsigyti žaidimų kėdę iš kedziurojus.lt, rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos reikalavimus:

Ergonomika

Gera kėdė turi būti pagaminta laikantis ergonomikos standartų, maksimaliai užtikrinti natūralią kūno padėtį ir sumažinti stuburui bei raumenims tenkantį krūvį. Minkšta sėdynė, anatominis atlošas, galvos atrama, porankiai – visa tai leis daug valandų praleisti prie kompiuterio ir nejausti nuovargio.

Medžiaga

Įsigiję žaidimų kėdę, pagamintą iš pigaus plastiko, nekokybiškos odos ir porolono, greitai susidursite su daugybe problemų. Todėl verta rinktis modelį su metaliniu rėmu, apmušalų audiniu arba dėvėjimuisi atsparia oda, taip pat vėdinama nugara. Nereikėtų pamiršti ir ratų – geriau, jei jie būtų padengti guma: tokiu atveju judindami kėdę nesubraižysite grindų.

Dizainas

Ryškiausias skirtumas lyginant su ofiso kėdėmis, žinoma, yra kėdžių išvaizda. Nuo ergonomiškos formos iki ryškių kontrastingų spalvų – žaidimų kėdės patraukia mūsų dėmesį savo neįprastumu. Vieniems jų dizainas kelia asociacijas su piloto sėdyne, kitiems – su lenktyniniais automobiliais. Sakoma, kad automobilinių kėdžių kūrėjas prisidėjo prie pirmųjų žaidimų kėdžių kūrimo, tad panašumas neatsitiktinis.

Kuo daugiau priedų turės žaidimų kėdė, tuo patogiau ją naudoti. Paprastai yra galvos atrama, taip pat juosmens iškyša arba nuimama pagalvėlė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *