Belaidės apsaugos sistemos pranašumas yra tas, kad jai nereikia nutiesti kabelių, todėl nereikia kalti sienų, lubų, grindų ir renovuoti namų. Pakanka tinkamai įdiegti ir sukonfigūruoti įrenginius, kad būtų užtikrintas tinkamas jų veikimas. Šie įrenginiai yra maitinami iš baterijos, todėl veikia net ir be prieigos prie elektros. Jie naudoja radijo ryšį, kad bendrautų vienas su kitu.
Grėsmių aptikimas ir pavojaus signalas
Belaidės apsaugos sistemos veikia taip pat, kaip ir tradicinis laidinis signalas. Tai reiškia, kad detektorius, aptikęs grėsmę, siunčia signalą į signalizacijos valdymo pultą, kuris įjungia sireną ir siunčia pranešimus į iš anksto nustatytus priėmimo įrenginius. Vienintelis skirtumas tarp vieno ir kito tipo signalizacijos yra jo maitinimo šaltinis ir ryšio būdas, kuris gali būti toks pat veiksmingas kaip ir laidai. Taigi, kokie yra belaidžio signalo naudojimo pranašumai?
Belaidė signalizacija – privalumai
Tarp daugybės belaidžio signalizavimo privalumų verta išskirti pagrindinę priežastį, kodėl šį sprendimą renkasi vis daugiau žmonių, norinčių įsirengti signalizaciją namuose.
- Nereikia tiesti kabelių, gręžti sienų ir atlikti remonto darbus. Todėl atskirus jo elementus galima nesunkiai dislokuoti, konfigūruoti ir paleisti, o prireikus – išmontuoti ir pervežti į kitą vietą.
- Kiti belaidžio signalo privalumai – konfigūravimo paprastumas, taip pat tai, kad įrenginiuose gali būti įrengtas GSM modulis ir nuotoliniu būdu siųsti pranešimus į vartotojo mobilųjį įrenginį. Dėl to net ir per atstumą namo savininkas gali visiškai kontroliuoti, kas jame vyksta.
- Kitas belaidės signalizacijos privalumas – lengvas išplėtimas papildomais jutikliais. Dėl to jūs galite nuolat gerinti pastato saugumo lygį.
Signalizacijos įrengimas visada yra labai geras sprendimas, nes tai padidina saugumo ir gyvenimo komforto lygį. Pasirinkę belaidę signalizaciją galite pasikliauti papildomomis funkcijomis ir didesne jos veikimo kontrole.